» » Харчова цінність Гарцинія Cambogia

Харчова цінність Гарцинія Cambogia

Харчова цінність Гарцинія CambogiaГарцинія cambogia, також відомий як Малабар тамарінда, це тип Цитрусові фрукти, що росте в вічнозелені дерева в Індії та в деяких районах, Південно-Східної Азії. Зазвичай нагадує маленький червоний або жовтий, гарбуз, хоча іноді вона має унікальний фіолетовий колір. Традиційно участь з приготування їжі, він використовується як пряність і приправи і зробити їжу, більше задоволення і наповнення. Вона також була використана для лікувальних цілей і зараз тема багато досліджень у його потенційного використання як доповнення втрата ваги.

Вітаміни і поживні речовини

Як і інші Цитрусові фрукти Гарцинія cambogia містить багато вітаміну с. Важливим компонентом для зростанню і ремонт тканин по всьому наші всього тіла, Вітамін C є відмінним джерелом антиоксидантів, як добре. Антиоксиданти можуть блокувати деякі з вільних радикалів, які у віці від нас і часто призводить до хвороби серця, раку і запальних захворювань, таких як артрит.

Гарцинія cambogia також містить xanthones, клас сполук, які можуть мати значні повноваження як рак і хвороби серця бійців. Мангостан, що містить навіть більш високим рівнем xanthones, в даний час є предметом великі дослідження, хоча немає людини досліджень не надходило на сьогоднішній день. Гарцинія cambogia є від тієї ж сім'ї, як на Мангостан.

Натисніть тут, щоб купити Garnicia Cambogia з офіційного сайту

Garcinol

Довга, використовуваних для лікування виразки шлунка, Гарцинія cambogia містить garcinol, яка знижує кислотності в шлунку і захищає слизової шлунка. За даними трав'яні ресурс сайту шкірка Гарцинія cambogia також є терпкий, яка пояснює, що його давній використання для діарея і дизентерії.

ДТХ

Для бажаючих схуднути і дослідників найбільш захоплюючих інгредієнт у Гарцинія cambogia є ДТХ, скорочення для hydroxycitric кислоти. Як дієта Spotlight сайті говориться, Гарцинія cambogia, здається, має ряд корисних ефектів, включаючи гальмування тіла, щоб перетворити вуглеводи на жир. ДТХ може запобігти тягу продовольство, збалансувати цукру в крові і викликати мозку, щоб прискорити його сигнал до нас, що ми сповнені. ДТХ може збільшити вашу витривалість рівні як добре.

Дослідження Гарцинія Cambogia

ДТХ дійсно допоможе вам схуднути? Докази до цих пір є перспективним, але безрезультатно. Здоровий Vilage сайту говориться: "Хоча тестах на тварин були дуже позитивними, людського результати були несумісними. У деякі подвійні сліпі випробування за допомогою плацебо, втрата ваги була в три рази, контролю, але в інших не було ніякої очевидною різницю між тими беручи Гарцинія і тих, що дав плацебо."

Натисніть тут, щоб купити Garnicia Cambogia з офіційного сайту

Міркування з Гарцинія Cambogia

Всі природні добавка для втрати ваги з мало або взагалі не побічні ефекти б знахідка для мільйонів людей, які мають надлишкову вагу або страждають ожирінням. Використовується для тисяч років для харчування та лікувальних цілях, Гарцинія cambogia не токсична, і без побічних ефектів не надходило. Але це не рекомендується для людей з діабетом або хвороба Альцгеймера, ні для вагітні або жінки-годувальниці. Це завжди мудре політика перевірити з вашим провайдером медичних перед додаванням нове доповнення до вашої дієти.

Харчова цінність Гарцинія Cambogia

Натисніть тут, щоб купити Garnicia Cambogia з офіційного сайту