Call: 0123456789 | Email: info@example.com

Огляд на зелений Кава в зернах для втрати ваги


Зелені боби кави допомагає людям втратити вагу? Це питання, багато людей просять, так що це втрата ваги доповнити на шоу Доктор Oz. Якщо вам цікаво про це також, дозвольте мені спробувати допомогти вам зробити сенс речей, дивлячись на дослідження втрати ваги зелені боби кави. Я вважаю, що тільки при цьому це може ми прорубувати hype, яка пронизує більшості веб-сайти та журнали.

Що таке зелений кава Бін?

Зелений бобу кави є кави, який не смажені. Обжарювання зелений Кава в зернах не тільки змінює колір кавових зерен, а також видаляє сполуки називається Хлорогенова кислота. Це – Хлорогенова кислоту, яка знаходиться в серці зеленої квасолі кави вага втрата претензій. Смажених кавових зерен мають мало Хлорогенова кислота.

Коли добавки містять “зеленої квасолі кави екстракт”, Хлорогенова кислота є екстракт, вони мають на увазі. Як і багато Завод хімічних речовин Хлорогенова кислота також має антиоксидантні властивості. Інший екстракт зелений Кава в зернах, що, ймовірно, також використовуються в добавок є кофеїн.

Відповідно до Хлорогенова кислота сторінці Вікіпедії та Фонду Autoimminity дослідження продуктів, що містять Хлорогенова кислота включають:

 1. Чорнослив
 2. Персики
 3. Бамбукові
 4. Чай
 5. Чорниця
 6. Насіння соняшника
Натисніть тут, щоб купити кава Зелена квасоля з офіційного сайту

Зелені боби кави і втрата ваги

Існує дослідження на зелений Кава в зернах і втрата ваги. Нижче наведено резюме деяких з цих досліджень.

Миша дослідженні, опублікованому в 2006 році в безкоштовний BMC та альтернативної медицини, досліджував відзначив екстракт зеленого Кавомолки боби (дозування використовується був 200 та 400 мг/кг маси тіла) зниження тригліцеридів у крові.

Однак, Дослідники також відзначив, що ні Хлорогенова кислота або кофеїну сам по собі був успішним в зниженні ваги тіла або накопичення жиру в живіт.

Багато досліджень зелені боби кава там включає в себе мишей.

У 2011 році мета-аналіз, зелений кава Бін витяг і втрата ваги була опублікована.

Мета-аналіз виглядає на попередніх досліджень і намагається одноразово всі подібні дослідження всі разом — за допомогою статистики — щоб побачити, якщо брати в цілому, загальна тенденція або на результат може бути визначений. У цьому випадку, meta аналіз намагалася, щоб побачити, якщо там був достатньо доказів, щоб сказати “так, екстракт зеленого Кавомолки боби допомогти людям втратити вагу.”

Цей мета-аналіз включаються тільки найкращі якості досліджень – рандомізованих, плацебо контролюється подвійний засліпила клінічних дослідженнях, використовуючи надмірною вагою людей.

Натисніть тут, щоб купити кава Зелена квасоля з офіційного сайту

Більше 2000 досліджень, які були знайдені тільки 3 досліджень зустрів критеріям з дослідників. Ці 3 дослідження використовували Всього 143 людей.

Це були 3 досліджень, які були включені:

Ефект Хлорогенова кислота збагачений кави на поглинання глюкози в здорових добровольців і його вплив на маси тіла, коли використовується в довгостроковій перспективі в надмірна вага і ожиріння людей (Опублікований 2007).

Незалежні ринку дослідження на вплив кави фігури на втрату ваги — ефект Хлорогенова кислота збагачений кави (кава chape) на ваги при використанні в надмірною вагою людей. (Опубліковано 2009).

Svetol ®, зелений кава екстракт, викликає втрату ваги і збільшує lean жиру масового співвідношення в добровольців з надмірна вага проблема. (Опубліковано 2006).

Взяті в цілому, ці 3 дослідження з’являтися показати, що надмірною вагою людей, які використовують екстракт зеленого Кавомолки боби мають значно більший вага, ніж люди, хто використовував плацебо. Це добре, але дослідники пішов на кажуть, що ступінь цей ефект був “помірних” і що в “клінічну значимість тому не є певні.” Дослідники йти сказати, що “розмір ефекту є невеликий”.

Іншими словами, зелені Кавомолки боби здається, сприяння деякі втрати ваги, але через відсутність добре досліджень, важко сказати напевно, якщо він дійсно працює- і якщо він працює, люди можуть бачити тільки невеликі зміни у вазі.

Натисніть тут, щоб купити кава Зелена квасоля з офіційного сайту

Все, що сказав, ці висновки можуть змінитися, якщо дослідники б зробити більше- і краще — досліджень.

В 2012 дослідження зелені боби кави дослідження була опублікована в журналі, метаболічний синдром діабету та ожиріння. Це дослідження було проведено в Індії і тривав 22 тижнів (5,5 місяців) і беруть участь 16 надмірна вага чоловіків і жінок.

Так, це було досить малі дослідження. Це було розслідування зелені боби кави добавки, називається “GCA” зробив прикладних наук їжу, яка фінансувала дослідження. Всі предмети отримав ж процедури (на 6 тижнів кожен) подвійний засліпила, випадковий порядок. Лікування були:

 • Плацебо (не вказано) дав 3 рази в день
 • 350 мг GCA прийняті 3 рази в день (1050 мг всього)
 • 350 мг GCA прийняті два рази в день (Всього 700 мг)

Протягом 2 тижнів розділені процедури нехай сполук, мити з тіла.

Як в бік я помітив, що прикладних наук харчування заснована в Техасі. Всі університетів і лабораторій в Америці, чому ж вони йти до Індії, щоб перевірити їх продукт? Як правило я звичайно скептично ставляться до дослідження, проведеного в Індії.

Наприкінці дослідження:

 • Якщо використовуються протягом 6 тижнів, люди втратили близько 2 кг (приблизно 4 кг) коли беручи 1050 мг, екстракт зеленого Кавомолки боби і близько 1,5 кг (близько 3 кг), коли за допомогою 700 мг екстракт. Обидва вони були визнані статистично значущою, (що є добре).
 • Зниження жиру в організмі приблизно на 1%, а також індекс маси тіла був також бачили в 1050 мг і 700 мг дозах. Обидва значення були визнані статистично значущою.
Натисніть тут, щоб купити кава Зелена квасоля з офіційного сайту

Як працює Зелена квасоля кави?

Дослідження до сих пір, як правило, кажуть, що порушує Хлорогенова кислота (екстракт в зелений Кавомолки боби) фермент називається глюкоза-6-фосфатаза, яка бере участь у як тіла використовуються глюкози (цукор). Я думаю, ситуація може бути більш складним, ніж це, тому я залишаю на питання “як це працює”, іншим користувачам.

Скільки зелені боби кави працює?

Мета-аналіз 2011 зелений кава Бін вже згадувалося, держави, що “ефективне дозування GCE (екстракт зеленого кави) для використання в якості доповнення втрата ваги також не встановлюється.” Іншими словами, якщо зелені боби кави допомагає втрата ваги, суми, що працює не відомо.

Причина, ми не знаємо, тому, що не є досить гарним досліджень ще на зелений кава витягти і втрата ваги.

Якщо результати дослідження Кавомолки боби 2012 зелений приймати на віру, люди повинні виглядати для продуктів, які мають принаймні 700 мг. Оскільки 2012 дослідження було тільки 16 чоловік, я хотів би бачити принаймні одне великі дослідження про це дублювання, перш ніж я впевнений у своїх висновках.

Натисніть тут, щоб купити кава Зелена квасоля з офіційного сайту

Зелені боби кави побічні ефекти

Не дослідження, що я побачив відзначив будь-які серйозні побічні ефекти зелені боби кави. Це означає, що всі зелені боби кави добавки безкоштовно побічний ефект Однак, оскільки втрата ваги продукту творці іноді об’єднати різні інгредієнти разом, щоб збільшити вплив втрата ваги.

Завжди дивитися на задній наклейки добавки втрата ваги, ви використовуєте, щоб побачити інгредієнтів вони містять.

Крім того, дослідження на сьогоднішній день використовували “здорових людей.” Я не відомо про будь-які дослідження, що протестований зелені боби кави добавок у людей з проблемами здоров’я або хто приймати різні лікарські препарати.

Одне дослідження щур відзначив, що зелений кава екстракт опустив кров’яний тиск. Чи це відноситься і до людей чи не потребує кращого дослідження.

Якщо продукт зелені боби кави також містить кофеїн та інші стимулятори, це може змінити рівень цукру в крові. Це може бути проблемою для деяких діабетиків.

Малі дослідження за 2001 Опубліковано в американський журнал з клінічне харчування, відзначив, що високі дози (2 грамів) Хлорогенова кислота збільшилася рівня гомоцистеїну у чоловіків і жінок. Поки спірне, homocyestine висота можуть відігравати роль у серцево-судинних захворювань.

Невідомо, якщо зелені боби кави добавки підняти гомоцистеїну. Люди з хворобою серця, які приймати добавки зелені боби кави повинні говорити до свого лікаря про їх рівня гомоцистеїну по-перше, просто щоб бути безпечним.

Чи працює Зелена квасоля кави?

Існує немає сумнівів, що зелений кава Бін має деякі дослідження втрати ваги. Існує також немає сумнівів, що доказ втрата ваги є набагато менше, ніж більшість веб-сайтів, що розповісти вам з більшість доказів, що випливають з лабораторії досліджень миші. Хоча я як і раніше дещо скептично, якщо людський вага втрата досліджень, що проводяться до цих пір вважали, зелена квасоля кави може допомогти людям втратити трохи ваги, але поки краще дослідження проводяться, важко сказати напевно.

Натисніть тут, щоб купити кава Зелена квасоля з офіційного сайту