» » Екстракт зеленого Кавомолки боби для втрати ваги

Екстракт зеленого Кавомолки боби для втрати ваги

Екстракт зеленого Кавомолки боби дійсно допомагає вам схуднути?

Екстракт зеленого Кавомолки боби для втрати вагиЦе обставляється як революційний новий продукт втрати ваги, що може розтанути фунтів без дієти або вправи. Хоча це, безумовно, звучить занадто добре, щоб бути правдою, зелений кава bean екстракт літати з полиць на природної продовольчих магазинів і великим попитом онлайн. Це серед Топ продавців прямо зараз.

Це не випадково, що екстракт зеленого Кавомолки боби зросла популярність після згадуються на доктора Oz показати. У вересні, доставили завданням критиків для виклику зелені боби кави екстракт продукту "чудо" Доктор Мехмет Оз провели його власний експеримент на додатки.

Використання 100 жінок добровольців, Oz сказав, що він знайшов, що жінки, які взяли екстракт втратили в середньому два фунти в два тижні. Жінки, які взяли плацебо втратили в середньому на одного фунта за ці два тижні.

Переконані? Ви просто можете відкласти винесення рішення суду.

Натисніть тут, щоб купити, зелений кава витягти з офіційного сайту

Що таке зелений кава Бін?

Зелений бобу кави є просто боби, які ще не були Засмажене. Зелений Кава в зернах містять Хлорогенова кислоту, яка прихильники кажуть, уповільнює звільнення глюкози в організмі після їжі, тим самим сприяючи втрата ваги. Коли Смажений кави, більшість Хлорогенова кислота втрачається. Екстракт, зроблені з Хлорогенова кислота, перетворюється в капсулі форми перед продажем споживачів. І це не з дешевих. Постачання місяць може коштувати від $20 до $30.

Екстракт зеленого Кавомолки боби для втрати ваги

Позови про зелені боби кави

Просто введіть "зеленої квасолі кави екстракт" в пошук в Інтернеті, і ви будете завалена компаній, рекламних її здатність допомогти вам скинути вагу. Подивіться ближче, і ви побачите, що багато хто з цих сайтів посилатися на одного конкретного дослідження, щоб підкріпити свої претензії. Що дослідження, опубліковане в журналі діабет, метаболічного синдрому, ожиріння і було проведено на вісім чоловіків і вісім жінок. Вони кожному отримали високі дози і низькі дози екстракт зеленого бобів кави, а також плацебо, в три окремі експерименти шести тижнях довжиною. Учасникам було запропоновано споживати подібні кількість калорій кожен день в ході експерименту.

Після 22 тижнів або близько п'яти місяців дослідники виявили, що, в середньому, учасники втратили більше, ніж 17 фунтів.

"Це значне зниження ваги" пов'язаного з ним, за словами доктора Joe Vinson, професор хімії у Університет Скрентон в Пенсільванії і провідний автор дослідження.

Натисніть тут, щоб купити, зелений кава витягти з офіційного сайту

Дослідження на зелені боби кави

Хоча дослідження широко цитується як доказ, зелений кава bean екстракт робіт, харчування та ожиріння експерти турбуються протягом терміну дії результатів. Вони підкреслюють, кілька проблем з дослідження, перш за все те воно має дивно, нетрадиційні дизайн і що він бере участь лише деякі люди.

Вони також відзначити що учасників дослідження втратили вагу, плацебо етапі судового процесу, який припускає, зелений кава bean екстракт був не несе відповідальності за їх втрату ваги. Наприклад, учасники можуть відчував заохочувати, щоб схуднути, тому що їх ваги і дієта моніторинг як частина дослідження.

Екстракт зеленого Кавомолки боби для втрати ваги "Чітко там немає нічого магічного про це," сказав д-р Arya Sharma, професор медицини і Кафедра ожиріння дослідження і управління в університеті Альберти.

Натисніть тут, щоб купити, зелений кава витягти з офіційного сайту
Але навіть якщо ви все ще хочете, щоб повірити, що результати дослідження, вважають, що вона каже, що люди можуть втратити значну кількість ваги без зміни їх споживання калорій або рівня фізичної активності. Це неможливо.

"Як правило, коли досліджень розірвати фізичних законів Всесвіту, там зазвичай щось не так з дослідження," сказав д-р Yoni Freedhoff, медичний директор Оттави Bariatric медичного інституту, який пише вагомих питань, популярний блог з питань харчування.

У розділі "Примітки" в дослідженні автори Зверніть увагу, що у них є "немає конфліктів інтересів у цій роботі." Що не розповісти всю історію. Хоча Вінсон перераховані як провідний автор дослідження, він насправді не зробили будь-які дослідження. Дослідження проводилося в Індії. Вінсон вивчили дані і написав папір дослідження.

Хоча Вінсон відзначає, що екстракт зеленого Кавомолки боби, використовується у дослідження надано застосовано харчування науки Inc, компанія, що базується в Техасі, він не вказує, що компанія також заплатив його написати дослідження.

Коли його запитали про це потенційний конфлікт інтересів, Вінсон сказав, що він не отримати фінансово, якщо компанія продає багато продуктів, і що журнал не вимагають його розкривати відносини.

Але відсутність розкриття інформації є серйозною, тому що це може ввести в оману, тих, хто читав його.

Натисніть тут, щоб купити, зелений кава витягти з офіційного сайту