» » дослідження на Гарцинія Cambogia екстракт

дослідження на Гарцинія Cambogia екстракт

Д-р Оз і д-р Chen огляд на Гарцинія Cambogia екстракт

дослідження на Гарцинія Cambogia екстрактЯким спалювати жир без витрачати кожну вільну хвилину здійсненні і дієти? Доктора Oz запитав його показу, не так давно. Це питання, доктор Оз завжди піднімає, оскільки це його робота.

На щастя, він також має відповідь: Ну, завдяки нові наукові дослідження, я можу розповісти вам про революційних buster жиру, що ви чуєте про тут перша. Він говорив про Гарцинія Cambogia, нові наукові відкриття в Останні дослідження втрати ваги.

З його спеціального гостя, доктор Julie Chen, Oz пояснили нам як це абсолютно нове і 100% натуральний інгредієнт здатний придушення апетит і запобігаючи накопичення жиру.

Також відомо, після імені Малабар тамарінда, або після активного компонента хімічна назва hydroxycitric кислоти (ДТХ), цей фрукт був використаний протягом століть в аюрведичній медицині в Індії. Як малі дивлячись гарбуза Гарцинія Cambogia є рідною для Індонезії, заходу і Центральної Африки, Південно-Східної Азії та Індії. Його придушення апетиту здібності допомогли багатьом завершення своїх страв і протистояти голод у важкі часи.

В даний час вчені використовувати Гарцинія Cambogia екстракт з метою створення добавки втрата ваги. Багато лабораторій створити ефективний вага втрата капсули, які використовують натуральні інгредієнти з екстракт.

Наукової літератури показує позитивні та негативні результати добавок, що містять екстракт. Однак, більшість Відгуки відображення позитивних результатів у втраті ваги, особливо коли на додаток використовується у поєднанні з здорової дієти і стійкий здійснення програми.

Натисніть тут, щоб купити Garnicia Cambogia з офіційного сайту

Гарцинія Cambogia екстракт пояснив на шоу Доктор Оз

Розмова між доктор Оз і д-р Чень пішов наступним чином:

Доктора Oz: Скільки ваги середньому жінки очікуєте втратити, якщо вона використовує це протягом місяця, наприклад?

Доктор Chen: В середньому, близько чотирьох фунтів..., але я завжди рекомендую дієта і вправи з нею, так що людям приймати добавки з ним, вони фактично будуть утрачені 2 - 3 рази те, що вони зазвичай втрачають з просто дієта і вправи поодинці.

Доктор Chen триває, пояснюючи, як Гарцинія Cambogia не тільки пригнічує апетит, але також має можливість допомогти тим, хто споживають занадто багато їжі, коли вони емоційно під сумнів. Схоже, Цей плід допомагає людям йти спати легше і їх тіла більше не виділяють кортизолу, гормону жиру будівлі.

дослідження на Гарцинія Cambogia екстракт Вони далі на умови більше інформації на як активний інгредієнт ДТХ керує блокування цитрат lyase, фермент відповідальність з перетворенню вуглеводів і цукру на жири, що зберігається в клітини і викликають збільшення ваги. Більше того, ДТХ, як відомо, зниження тригліцеридів LDL (поганий холестерин).

Цей фрукт апетит придушення якостей, як відомо для підвищення рівня серотоніну. Низький рівень серотоніну спонукати депресії і стрес. Це призводить до емоційної їжі, що причини занадто багато ваги. ДТХ підвищує рівень серотоніну і викликає організму спалювати жири набагато простіше.

Натисніть тут, щоб купити Garnicia Cambogia з офіційного сайту

Дослідження на Гарцинія Cambogia екстракт

Дослідження на 60 хворих ожирінням був проведений, близько 8 тижнів. Одна група була дана ДТХ, у той час як інші було дано плацебо. Наприкінці дослідження ДТХ групи зустрілися Приблизний Вага Втрата 14 фунтів, а плацебо, одним втратили лише 6 фунтів. Обидві групи були на дієту, споживають тільки 1200 калорій на день.

Дослідження також показало, LDL, тригліцериди і сироватки рівня лептіна були значно скорочені, хоча ЛПВЩ (хороший холестерин), рівень серотоніну і виділенню сечових жиру метаболітів (біомаркером спалювання жиру) були дуже сильно підвищена.

Гарцинія Cambogia добавки було показано кілька разів в декількох дослідженнях бути безпечними. Тим не менше, наші дві лікарі рекомендується вагітних і годуючих мам не для того, щоб використовувати його. Також, люди з Альцгеймера або інших видів слабоумства слід уникати прийняття цього доповнення, як він може посилити свою ситуацію.

Доктора Oz остаточні рекомендації були уникнути Гарцинія Cambogia добавки, які зроблені з штучних інгредієнтів, приймати добавки, що містять більше 50% ДТХ, взяти 500-1000 мг капсули 30 хвилин до кожного прийому їжі і не йти на більш ніж 3000 мг на добу.

дослідження на Гарцинія Cambogia екстракт

Натисніть тут, щоб купити Garnicia Cambogia з офіційного сайту