» » Гарцинія Cambogia екстракт – доповнення втрата ваги була рекомендована д-р Оз

Гарцинія Cambogia екстракт – доповнення втрата ваги була рекомендована д-р Оз

З д-р Оз сайту: Хочете, щоб спалювати жир швидше і більш ефективно? Один з доступних варіантів є природним виписка з рослина, рідним до Індонезії: Гарцинія cambogia

Що таке Гарцинія Cambogia екстракт?

Гарцинія Cambogia екстракт – доповнення втрата ваги була рекомендована д-р ОзГарцинія Cambogia є невеликий, гарбуз Формлений фрукти, іноді називають тамарінда. Хоча рідні до Індонезії, також вирощують в Індії, Південно-Східної Азії і Західної і Центральної Африки. Він довго була використана в південно-азіатських страв, включаючи каррі і чатні. Багато хто також використовувати фруктів для лікування риби і збереження.

Додавання цього інгредієнт для харчування вважається ефективним у прийнятті харчування більше “ наповнення. ” в деяких селах в Малайзії, Гарцинія використовується, щоб зробити суп, які їдять перед їжею для зниження ваги через Гарцинія, апетит блокування здібностей.

Цей завод пропонує одну з найменш дорогих трав'яні добавки на ринку. Інгредієнт від шкірка фруктів може прискорити вашу втрату ваги зусиль. Природні Екстракт називається hydroxycitric кислота (ДТХ), і дослідники стверджують, що ДТХ може подвоїти чи потроїти вага втрата.

З належної втрату ваги зусиль (дієти і тренування) середня людина, приймаючи ДТХ втратили в середньому з чотирьох фунтів на місяць.

Гарцинія також може бути великим для емоційного їдців. Ті, хто брав участь в дослідженні показали збільшення в їх рівень серотоніну; Отже він також може поліпшити настрій і Спляча моделей.

Натисніть тут, щоб купити Garnicia Cambogia з офіційного сайту

Яким Garcina Cambogia роботи?

На ДТХ витяг з Гарцинія cambogia доповнення СНІД у втраті ваги, роблячи дві речі: вона допомагає блокувати жирів, і це пригнічує апетит.

ДТХ блокує жирів шляхом придушення ключових фермент, що ваше тіло потребує зробити жиру з вуглеводів: цитрат lyase. Зазвичай вуглеводів або цукру, які не використовуються відразу або зберігаються в інших формах перетворюється в жири. Коли ДТХ гальмує цитрат lyase, процес ухвалення жиру припинено, і зниження виробництва LDL (поганого холестерину) і тригліцеридів.

Гарцинія Cambogia екстракт – доповнення втрата ваги була рекомендована д-р Оз ДТХ також пригнічує апетит за рахунок збільшення рівня серотоніну. Серотоніну є хімічним передавачем у вашому мозку, що змушує вас почувати себе добре. Це цільова багато антидепресант лікарські препарати. Маючи низький рівень серотоніну може зробити вас почувати себе пригніченими або тривоги; його диски багатьох людей в емоційний або реактивної їжі. За рахунок збільшення рівня серотоніну, ДТХ покращує настрій і пригнічує диск реагувати на стресові ситуації з їжею. Як ви їсте менше, ваше тіло відчуває це, і він випускає зберігати жир у жирових клітин.

Багато досліджень показують, обіцянку. Одне рандомізоване плацебо контрольоване дослідження після 60 чоловік страждають ожирінням протягом 8 тижнів. З калоріями restricted дієти (1200 ккал/день) і ДТХ дозу 1320 мг на добу експериментальна Група втратили в середньому 14 фунтів (у порівнянні з 6.1 фунтів у групі плацебо). Учасники також відзначив знижується апетит.

Натисніть тут, щоб купити Garnicia Cambogia з офіційного сайту

Чи є Гарцинія Cambogia безпечно?

Завод та його плоди було з'їдено безпечно для років. ДТХ екстракт є також ймовірно, Сейф в нормальних кількостях.

Однак, не приймайте це доповнення, якщо ви вагітні або грудного вигодовування. Якщо ви приймаєте діабетичних препаратів (як інсулін або glyburide), поговорити з лікарем, перш ніж приймаючи це, щоб переконатися, що це є правильним для вас, в іншому випадку це доповнення може дозволити впасти ще нижче, ніж нормальний рівень цукру в крові.

Тих, хто приймає статинів (для зниження наркотиків) слід використовувати це доповнення з обережністю, тому що це може збільшити ризик шкідливі побічні ефекти, як rhabdomyolysis або м'язів деградації. Ті з хворобою Альцгеймера або інших форм деменції не повинні прийняти ДТХ через ризик загострення слабоумства.

Гарцинія Cambogia екстракт – доповнення втрата ваги була рекомендована д-р Оз

Натисніть тут, щоб купити Garnicia Cambogia з офіційного сайту

Скільки я повинен приймати Гарцинія Cambogia?

Ви можете купити Гарцинія cambogia екстракт в магазинах здорової їжі або через Інтернет. При пошуку для доповнення, шукати "Гарцинія cambogia" або "GCE" з принаймні 50% ДТХ (активний інгредієнт калію). Деякі експерти вважають, що нещодавно доступні солі калію ДТХ більш ефективні, ніж інші формулювання ДТХ.

Взяти 500-1000 мг перед кожного прийому їжі і не забудьте взяти не більш ніж 3000 мг всього за день.

При пошуку добавки, переконайтеся, що ви можете побачити і перегляньте список інгредієнтів. Не придбати, якщо ви Кана€ ™ т побачити будь-які інгредієнти. Крім того, там повинна бути ні наповнювачів або штучних інгредієнтів.

Без змін ви можете втратити 2-4 фунтів протягом одного місяця. Проте, настійно рекомендується що людини з ДТХ також знайти час для помірних здійснювати кілька разів на тиждень і харчуватися правильно порційного меню. Нехай влада на ДТХ доповнення роботи, а також зробити здоровий вибір.

Гарцинія Cambogia екстракт – доповнення втрата ваги була рекомендована д-р Оз

Натисніть тут, щоб купити Garnicia Cambogia з офіційного сайту