» » відмінюються лінолева кислоти (cla) – добавки для втрати ваги

відмінюються лінолева кислоти (cla) – добавки для втрати ваги

відмінюються лінолева кислоти (cla) – добавки для втрати вагиОсновні новини для людей з проблемами щитовидної залози, які стикаються з проблемами втрата ваги є Новини, що Натуральні біологічні добавки відмінюються, лінолева кислоти (CLA) зменшує жирових відкладень у людей, які мають надлишкову вагу.

Подвійних сліпих, рандомізованих, плацебо контрольоване дослідження, опубліковане в грудня 2000 року випуск журналу харчування виявив, що CLA зменшує жир і зберігає м'язової тканини. За словами керівника проекту "дослідження" середнє зниження шість фунтів жиру був знайдений у групі, що взяв CLA, в порівнянні з групою плацебо. Дослідження показало, що приблизно 3,4 грамів CLA за день є рівні, необхідно отримати корисні наслідки CLA на тіло жиром.

Доктор Michael Pariza, який провів дослідження про CLA з університету Вісконсін-Медісон, повідомляється в серпні 2000 року Американського хімічного товариства що воно не робить великий жирових клітин, отримують мало. Що вона досить робить це зберегти трохи жирових клітин в отриманні великий. Дослідження Pariza, не знайшов його Група 71 людей з надлишковою вагою втрата ваги, але те, що він знайшов було те, що, коли дієти зупинив дієті, і придбала бек ваги, тим, що прийняття CLA були швидше за все, посилення м'язів і не жиру. ” у окремі дослідження, проведене в університеті штату Індіана, CLA знайдено покращити рівень інсуліну в близько двох третин хворих на цукровий діабеті помірно знижується рівень глюкози в крові і тригліцеридів.

Натисніть тут, щоб купити CLA з офіційного сайту
CLA були предметом різних досліджень за останні кілька років, і висновки також припустити, що деякі інші переваги CLA включають наступне:

  • Збільшує швидкість метаболізму – це буде очевидно позитивні вигоди для щитовидної залози пацієнтів, як Гіпотиреоз – навіть коли лікувати-може зменшити швидкість метаболізму в деяких людей.
  • Зменшує живота жир – наднирників дисбалансу і гормональних змін, які є загальними у пацієнтів щитовидної залози часто викликає швидкого накопичення жиру в черевній порожнині, так що цей посібник може бути дуже корисним.
  • Enhances росту м'язів -м'язової спалює жир, який також сприяє збільшення обміну речовин, які можна використовувати для втрати ваги та управління.
  • Знижує рівень холестерину і тригліцеридів – оскільки багато щитовидної залози пацієнтів мають підвищений рівень холестерину і тригліцеридів рівнів, навіть з лікування, цей посібник може вплинути на здоров'я щитовидної залози хворого.
  • Знижує опір інсуліну -резистентність до інсуліну ризик для деяких гіпотиреозом пацієнтів, і зниження, вона також може допомогти запобігти дорослого – захворювання на цукровий діабет і зробити легше контролю ваги.
  • Reduces індукованих їжі алергічні реакції -так як Харчова алергія може бути в грі, коли втрата ваги стає важче, це може бути допомогти щитовидної залози пацієнтів.
  • Enhances імунної системи -оскільки більшість випадків захворювання щитовидної залози є аутоімунний характер, підвищення імунної системи здатність функціонувати належним чином є позитивні вигоди.
Якщо ви зацікавлені в прийнятті CLA допомогти з втрата ваги, майте на увазі, що це не чарівна таблетка, і вам потрібно буде запустити програму дієти і фізичних вправ для того, щоб успішно скинути вагу і зберегти його.

Натисніть тут, щоб купити CLA з офіційного сайту

CLA – добавки для втрати ваги

CLA це доповнення і не вимагають рецепту. Він доступний в магазинах здорової їжі і на онлайн точок. Експерти рекомендують використовувати запатентований бренд ім'я, як деякі марки мають суперечливі або недостатній кількості CLA, що містяться в них. Бренд, що використовуються в тестування було Tonalin бренду CLA, який поставляється в 1000 мг капсули. Отримати рівня рішучості бути ефективним у тестування-3.4 г або 3400 мг на день-вам доведеться прийняти 4 ці капсули на день, з меню.

Зауважте також, що ви не повинні думати, що CLA тільки допоможе вам схуднути. Ви все ще повинні бути, як я, на збалансований, функціонально калорій, дієта низьким глікемічним і повинні включити регулярних, енергійних вправ і вага несучих діяльності, у ваше життя.

Питання про CLA

Всі хвилювання відмінюються, лінолева кислоти (CLA) і вона довела успіх допомагаючи зменшити тіла жиру і баланс цукру в крові я отримав сотні запитання від читачів, які зацікавлені в отриманні більш про CLA.

Є будь-якої марки CLA добре для використання? Є проста відповідь, немає. Різні марки мають різні активні CLA кількості. Наукові дослідження, що створена ефективність CLA були за допомогою запатентованої форми CLA, відомий як Tonalin. Tonalin, запатентована формула за CLA можна знайти в ряд брендів CLA, включаючи брендів, таких як Natrol, Джарроу формули і природи шлях, серед інших.

Є Сейф CLA взяти мій щитовидної залози ліки? Немає ніяких доказів того, що CLA, харчова добавка, взаємодіє з щитовидної залози ліки, або створює будь-яких спеціальних небезпеки щитовидної залози пацієнтів. Але ви завжди повинні обговорити будь-які добавки, які ви маєте намір взяти з лікарем або практикуючий перед початком.

Натисніть тут, щоб купити CLA з офіційного сайту
Є CLA тільки для людей з проблемами щитовидної залози? Абсолютно ні. У дослідження показали, що є ефективним в цілому для зменшення/перетворення жиру. Ви не повинні мати щитовидної проблема – ви просто повинні бути надмірна вага – отримати вигоду з CLA.

Скільки я повинен прийняти? Дослідження показало, що 3,4 грамів CLA був потрібен для того, щоб отримати переваги. Це 3400 мг. Оскільки різні формули містять відсоток від інших масла як інгредієнтів, це мудрі ймовірно підрахувати, скільки Кожна таблетка доставку переконатися, що отримання повного 3,4 грамів на день. Наприклад, якщо ваш капсула містить 75% CLA і 1000 мг, то ви отримуєте 750 мг CLA і буде потрібно 5 в день, щоб отримати рівень 3,4 грамів.

CLA має сої в ньому? Повинен я вважати, якщо він говорить, він містить сої? Tonalin CLA у розмірі 1000 мг не містить будь-які соя або соєвого масла. Плутанину, оскільки стару версію Natrol в Tonalin CLA містять соєва олія, але що продукт було припинено. Сайт Drugstore.com, однак, все ще проводить неточної інформації, що Natrol Tonalin CLA містить соєвої олії. Tonalin, формула містить CLA за Олія сафлорова і немає соєвого масла або соєвого. Майте на увазі що деякі off марок CLA може містити соєва олія, або соєві продукти, як наповнювачів, і ви не хочете взяти ці продукти.

Натисніть тут, щоб купити CLA з офіційного сайту
Де можна отримати CLA? GNC магазини мають деякі продукти з CLA, і вся їжі ринків також повідомив мати продукти. Tonalin сайт списки різних магазинів, які продають продукти, що містять Tonalin CLA.

Онлайн, ви можете отримати Natrol в Tonalin CLA – бренд, я особисто взяти – як і багато інших брендів, в популярних роздрібні торговці, як Drugstore.com і Iherb.com.

Як повинна прийняти? Різні рекомендації відрізняються тут. Деякі рекомендації запропонувати прийняти його до їжі. Інші вважають, щоб взяти його з меню. Natrol веб-сторінки для свого продукту Tonalin CLA каже прийняти його переважно з низьким вмістом жиру або знежиреного молока для максимального білка поглинання. Особисто, я беру його права перед I eat з деякими 2% молока.

CLA є побічні ефекти? Деякі люди повідомляють почуття злегка зеленого або нудоту після прийняття їх CLA, або поодинокі випадки шлунково-кишкові засмучений або сипучих табуретки. Ці побічні ефекти зазвичай знижені взяте продукт з білка (i.e.,with молоко) і зазвичай зменшити після 2 тижнів з доповненням.

Натисніть тут, щоб купити CLA з офіційного сайту